Tyršova 1066/2, 408 01 Rumburk
+420 412 332 302
info@zstyrsovarbk.cz

KDY OPRAVÍ MĚSTO RUMBURK SVOU TĚLOCVIČNU?

KDY OPRAVÍ MĚSTO RUMBURK SVOU TĚLOCVIČNU?

Již desetiletí let čeká škola na opravu tělocvičny, která je v nevyhovujícím stavu. Začátek opravy se neustále oddaluje. Podle posledního sdělení  Města Rumburk měla rekonstrukce proběhnou v termínu 2/13 – 9/13. Je začátek prázdnin a do této doby není doposud jistý ani začátek rekonstrukce. Na konci června proběhla v tělovičně již několikátá kontrola Krajské hygienické stanice z níž vyplynulo, že jsme povinni odstranit zjištěné nedostatky, které jsou dle našeho názoru odstranitelné pouze generální opravou.  Proto se ředitel školy rozhodl k 30.6.2013 uzavřít tělocvičnu tak, aby byla připravena k zahájení rekonstrukce. Věříme, že  bude urychleně zahájena. Po toto období budeme nuceni v hodinách tělesné výchovy využívat volné kapacity ostatních blízkých tělocvičen ve městě.Přináším pár fotografií současného stavu tělocvičny.

vyjádření ředitelství školy ke kontrole KHS   vyjádření Města Rumburk k opravě tělocvičny

Nebyly nalezeny žádné obrázky