Tyršova 1066/2, 408 01 Rumburk
+420 412 332 302
info@zstyrsovarbk.cz

Zaměstnanci školy


Vedení 
FunkceJméno a příjmeníEmailKonzultační hodiny
Ředitelka školyMgr. Jana Masařová jana.masarova@zstyrsovarbk.czST 13.00-14.00
Zástupkyně ředitelky školy pro I. stupeňMgr. Lenka Srbeckálenka.srbecka@zstyrsovarbk.czST 12.00-14.00
Zástupkyně statutárního orgánuMgr. Jaroslava Nedvídková Markusovájaroslava.markusova@zstyrsovarbk.czÚT 13.30-14.30
Školní poradenské pracoviště 
FunkceJméno a příjmeníEmail Konzultační hodiny
Výchovná poradkyněMgr. Dana Stojanová         info@zstyrsovarbk.cz
Školní metodik prevenceMgr. Lenka Srbeckálenka.srbecka@zstyrsovarbk.cz
Speciální pedagožkaPaedDr. Jana Veselá
Školní psychologPhDr. Bc. Anna Masařová
Pedagogičtí pracovníci prvního stupně
Třída Učitel + Asistent pedagoga Konzultační hodiny
I. AMgr. Jana HavlíkováPO 13.30-14.30
I. BMgr. Soňa Hochmannová + Romana MänzelováPO 13.00-15.00
II. AMgr. Jana ThomasováST 13.00-14.00
II. BMgr. Anna Javůrková – po dobu nemoci zastupuje Michaela Mänzelová Dis.
III. AMgr. Dana Hýblová + Tereza VaiglováPO 13.30-14.30
III. BMgr. Martina Kýnlová + Jaroslava MichelováPO 13.00-14.00
IV. AMgr. Romana Stránská + Hana ŽďárskáČT 13.00-13.30
IV. BMgr. Eva Klenová + Bc. Jitka MelicharováPO 13.00-14.00
V. ABc. Lucie Hrachová + Bc. Iveta DouskováPO 13.30-14.30
V. BMgr. Renata Sýkorová + Eliška MänzelováPO 13.30-14.30
Pedagogičtí pracovníci druhého stupně
Třída Učitel + Asistent pedagoga Konzultační hodiny
VI. AIng. Vladimír Andrle + Markéta Hanykýřová ÚT 13.30-14.30
VI. BBc. Michaela Vychodilová + Jolana Svobodová        ÚT 12.40-13.25
VI. CMgr. Eva Malířová + Bc. Natálie FaloutováPO 13.45-14.45
VII. AMgr. Markéta HencováST 12.30-13.30
VII. BMgr. Veronika Jindřichová + Martina SieberováPO 13.30-14.30
VIII. AMgr. Dana Marková PO 14.00-14.45
VIII. BMgr. Martin BenešST 13.30-14.30
IX. BIng. Martin Bílý + Hana Hálová, Lenka FridrichováST 12.30-13.45
IX. CMgr. Markéta MarencováST 14.00-15.00
Ostatní pedagogičtí pracovníci
Jméno a příjmení Konzultační hodiny
Mgr. Josef RůžičkaČT 13.30-14.15
Mgr. Jitka OtmarováST 13.30-14.15
Mgr. Dana StojanováPO 12.30-13.30
Mgr. Irena KinzlerováÚT 11.45-12.15
Mgr. Dagmar MayerováPO 11.40-12.15
Mgr. Iveta VondráčkováČT 13.30-14.00
Bc. Kateřina Bendová
Bc. Natálie FaloutováČT 13.50-14.35
Mgr. Martin Elgr – metodik ICTST 13.45-14.45
Michaela Mänzelová Dis.
Mgr. Šárka ZimováPO 14.00-14.30
Irena Mencová – asistent pedagoga pro žáky se sociálním znevýhodněním
Ostatní pracovníci 
Adaptační koordinátor Mgr. Jaroslav Šafr         
Pracovník volnočasových aktivitPaedDr. Jana Veselá, Tereza Vaiglová, Michaela Mänzelová Dis.
Školní asistentHana Hálová
Vychovatelky školní družiny 
Jméno a příjmení Oddělení    
Jitka Šavrová1.
Eva Řeháková2.
Kateřina Marhanová3.
Provozní zaměstnanci 
Funkce Jméno a příjmení    
EkonomkaLucie Plíhalová Horčičková
Asistentka ředitelkyLenka Fridrichová
Školnice I. stupněKristina Chladová
Školník II. stupněJiří Chlada
Školník – tělocvičnaPetr Vondráček
UklízečkaDagmar Heřmánková
UklízečkaMarie Matějková
UklízečkaHana Reichertová
UklízečkaHana Kůlová
Školní jídelna 
Funkce Jméno a příjmení
Vedoucí jídelnyHana Šťáhlavská
Hlavní kuchařkaRomana Könnyüová
KuchařkaRomana Turnová
KuchařkaViktoriia Nikulova
KuchařkaLenka Růžičková
KuchařkaMartina Gergelová