Tyršova 1066/2, 408 01 Rumburk
+420 412 332 302
info@zstyrsovarbk.cz

Šluknovská liga – kopaná

Šluknovská liga – kopaná

foto florbalNaši žáci se zúčastnili prvního kola Šluknovské ligy v kopané, ta se konala ve středu 22. 10. 2014 v Dolní Poustevně. Tradičně se se na turnaji sešlo šest škol, systém je vždy „každý s každým“, naši chlapci třikrát vyhráli, jednou remizovali a pouze jednou prohráli. V prvním zápase porazili družstvo ZŠ Dolní Poustevny poměrem 3:0, v dalším remizovali 0:0 s družstvem ZŠ U Nemocnice. V následujícím utkání utrpěli porážku se ZŠ Šluknov 4:0. Zbývaly už jen dva zápasy a my věřili, že po průběžných výsledcích bychom mohli být do třetího místa. Bylo potřeba bojovat až do konce, a tak jsme do utkání se ZŠ Jiříkov a ZŠ Mikulášovice dali vše, zvítězili 1:0 a 3:2. Naši rivalové ztratili body další remízou a my se posunuli na zaslouženou druhou příčku.

Konečné pořadí:

  1. ZŠ Šluknov
  2. ZŠ Tyršova Rbk
  3. ZŠ U Nemocnice Rbk
  4. ZŠ Jiříkov
  5. ZŠ Mikulášovice
  6. ZŠ Dolní Poustevna

 

Naši hráči:

Hladík Tomáš – brankář, Demeter Kamil (5 gólů), Svoboda Martin (1 gól), Hruška Josef (1 gól)

Mika Dominik, Urbánek Adam, Adámek Martin, Růžička Zdeněk