Tyršova 1066/2, 408 01 Rumburk
+420 412 332 302
info@zstyrsovarbk.cz

Mezinárodní volejbal

Mezinárodní volejbal

1.12.2011 se naše děti zúčastnily přátelského setkání s německými a polskými žáky v Mittelschule v Seifhennersdorfu. Po příjezdu nás paní ředitelka Rita Schmidt provedla školou ,následně jsme navštívili Karáskovo muzeum, kde je část věnována známému loupežníku Karáskovi. V poslední místnosti nás také zaujala výstava hraček, s kterými si hrály děti během posledních 50.let.  Po prohlídce jsme se přesunuli do krásné sportovní haly místního gymnázia. Tady proběhl nejdříve volejbalový trénink a pak vlastní zápasy. Vše bylo proloženo dobrou náladou a  bramborovým salátem, který pro nás připravily děti z Mittelschule. Není ani důležité umístění, ale dobrá nálada a radost ze setkání se známými lidmi.