Tyršova 1066/2, 408 01 Rumburk
+420 412 332 302
info@zstyrsovarbk.cz

Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Odznak všestrannosti olympijských vítězů

stadionVe čtvrtek 28. 4. 2016 jsme se zúčastnili všestrannostního pětiboje OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů), ve kterém účinkovalo více jak 160 dětí z osmi základních škol. Všichni účastníci museli absolvovat pět disciplín, jednalo se o trojskok z místa, hod 2 kg medicinbalem, 2 min přeskok přes švihadlo, kliky za 2 min, závěrečnou disciplínou si žáci volili z běhu na 1000 m nebo 2 min běh s driblingem mezi dvěma kužely. Každý výkon byl tabulkově ohodnocen v rámci OVOV a započítán do součtu družstev tvořeným 4 děvčaty a 4 chlapci ročník 2006 – 2002. Ostatní účastníci byli zařazeni do soutěže jednotlivců. Naše družstvo tvořené žáky Martin Prchal, Martin Bobr, Matěj Dobeš, Jakub Škoda, Nikola Krchová, Pavlína Krchová, Jessika Suchomanová, Adéla Tischerová nasbíralo celkem 18 288 bodů a obsadilo třetí příčku v celkovém hodnocení. V kategorii jednotlivci pak soutěžili Patrik Musil, Tomáš Hladík, Kristýna Vejrychová, Magdalena Mänzelová, Natálie Soukupová.

Nejlepším umístěním bylo 1. místo Martina Prchala, 1. místo Jessiky Suchomanové, kteří postupují jako jednotlivci do krajského kola, které se koná v Chomutově a nepostupové 3. místo Kristýny Vejrychové.

 

Celkové výsledky okresních kol naleznete na : http://www.ceskosportuje.cz/sazkaolympijskyviceboj/okresni-a-krajska-kola